Товариство організаційУчасників АТО Одещини

Увійдіть за допомогою:

Офіційне відкриття весняного семестру 2019 проекту «Україна – Норвегія»

21 Лют 2019

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського при співпраці з Міжнародним фондом соціальної адаптації 21 лютого 2019 року розпочали заняття  по проекту «Україна-Норвегія»  за програмою «Менеджмент підприємницької діяльності».

Основу проекту складає професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їхніх сімей  на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у правовій та соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві. Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.

В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримають три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Всього за вісім семестрів (з січня 2015 по грудень 2018) перепідготовку в Україні пройшли 4063 особи, в тому числі 334 мешканця Одещини.

Відео-відгуки випускників проекту «Україна-Норвегія»

 

Пов'язвні пости

Залишити коментар

Корисна інформація
Сайти організацій
книга пам’яті
memorial