Товариство організаційУчасників АТО Одещини

Увійдіть за допомогою:

На Одещині відкрито курси перепідготовки військовослужбовців за програмою “Україна-НАТО”

23 Бер 2019

У Військово-морському ліцеї відбулося відкриття курсів перепідготовки військовослужбовців Одеського гарнізону, які звільняються або звільнені в запас за програмою «Україна-НАТО».

Координатором курсів буде начальник інформаційно-консультаційного пункту Південного регіону Олег Найда. Курси відбудуться під керівництвом менеджера програми «Україна-НАТО» з питань адаптації військовослужбовців пана Крістофера Штаудта і друзів-партнерів- фахівців «Українсько-Баварського Менеджмент трейнінґ-центру».

З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування в цивільній сфері. Крістофером Штаудтом були виставлені основні акценти –це бажання , увага, зосередженість , активність, тощо.
За дорученням Командувача ВМС адмірала Ігоря Воронченка Олег Найда вручив пану Крістоферу грамоту за внесок у розвиток флоту. Від Військово-морського ліцею капітан 3-го рангу Святослав Ветлинський подякував англійською мовою за неоціненну допомогу і турботу про військовослужбовців та вручив Крістоферу Штаудту нагрудний знак ліцеїста, при цьому не забув запросити на навчання до ліцею його синів. 


Програма надає можливість пройти підготовку за такими напрямками як менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден та ін.

На відкритті курсів були наші побратими, – представники ГО ветеранів та інвалідів АТО “Рапіра”

Пов'язвні пости

Залишити коментар

Корисна інформація
Сайти організацій
книга пам’яті
memorial