Товариство організаційУчасників АТО Одещини

Увійдіть за допомогою:

28-ма бригада урочисто повернулася в Одесу (ВІДЕО)

26 Лют 2019

Сьогодні, після довготривалого відрядження до району проведення операції об’єднаних сил, виконавши поставлені бойові завдання та нарешті повернувшись додому, воїни 28 окремої механізованої бригади на чолі з командиром пройшли центром Одеси урочистою ходою.


Відбувши молебень за перемогу українців біля Свято-троїцького гарнізонного Храму, ми покрокували до закладеного каменю Героям Небесної Сотні, вшанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання.

Протягом усього маршруту ходи воїнів підтримували мешканці міста: рідні і друзі бійців, представники органів місцевого самоврядування, школярі Одеси і просто перехожі. 

В руках військовослужбовці несли фотографії. З них своїми живими, сповненими любові очима за нами, живими, споглядали загиблі ГЕРОЇ. Друзі, товариші і побратими. 

Завершилась хода ритуалом покладання квітів у підніжжя меморіального каменю загиблим на цій війні землякам-героям.

“Ми хочемо вкотре наголосити, що ворог не має жодних шансів на перемогу, поки ми знаємо, заради чого ми воюємо. А воюємо ми заради вас, наших рідних і близьких, наших сімей, наших дітей та їх майбутнє у суверенній, вільній від загарбників державі! Сердечно дякуємо вам за Вашу підтримку, недоспані ночі, неоціненну допомогу і тепло, яке ми постійно відчуваємо, навіть на відстані.
А воїнам – доземна подяка за кожен день, який ви присвятили службі Українському народові, за кожну хвилину, що ви провели у протистоянні з ворогом. За те, що ви – щит і меч народу! Сміливі, мужні і вірні присязі! Слава Україні”, – йдеться в посланні бійців 28-ї бригади!

Пов'язвні пости

Залишити коментар

Корисна інформація
Сайти організацій
книга пам’яті
memorial